برگزاری نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان

برگزاری نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان

نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان با حضور کلیه کارگزاران استان درسالن جلسات مرکز فرهنگی و آموزشی فرهنگیان استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان زنجان در این جلسه ضمن تشریح اهداف، برنامه ها و سیاست­های پیش رو خصوصاً برنامه های تبلیغاتی به تاکیدات مدیرعامل صندوق در برگزاری منظم این جلسات اشاره و هدف از برگزاری نشستهای ماهیانه کارگزاری ها را ارتقای دانش و اطلاعات کارگزاران در خصوص موارد مختلف بیمه ای، تعاملات سازنده و تبادل اطلاعات و تجربیات مفید بین کارگزاران در جهت هم افزایی و ارائه خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان و جامعه هدف عنوان کرد.

او نرخ وفاداری بیمه شدگان استان را با 59.03درصد اعلام کرد و گفت: استان زنجان در رتبه پنجم کشوری و بالاتر از میانگین کشوری در ارزیابی این شاخص قرار دارد.

در ادامه این جلسه مهران حبیبی، مدیر مسئول هفته نامه سیاسی – اجتماعی آوای میهن و کارشناس ارتباطات و روابط عمومی مطالب آموزشی مفیدی درخصوص روشها و فنون بازاریابی، ارتباطات و نحوه مذاکره بیان کرد که مورد استقبال کارگزاران قرارگرفت. همچنین هرکدام از کارگزاران نیز با ارائه گزارش عملکرد فعالیت به بیان تجربیات و اقدامات خود پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,029
  • 3,874,330
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©