در جلسه ستادی استان همدان مطرح شد سازمان تعاون روستایی برای جذب حداکثری بیمه گذاران وارد عمل می شود

در جلسه ستادی استان همدان مطرح شد سازمان تعاون روستایی برای جذب حداکثری بیمه گذاران وارد عمل می شود

معاون ریاست جهاد کشاورزی و رئیس تعاونی روستایی استان همدان جهت آگاهی و بهره مندی روستائیان از مزایای صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر قول به کارگیری تمامی ظرفیت های تعاونی تولید و روستایی را داد.


به گزارش روابط‌ عمومی، جلسه ستادی در اداره کل جهاد کشاورزی استان همدان  با حضور قائم مقام، معاون، مدیران جهاد شهرستان ها و مدیریت و کارگزاران صندوق استان همدان برگزار شد.                                                    

مهدی سماواتی، مدیر صندوق استان، گزارش کاملی از وضعیت آماری تعاونی های روستایی و تولید استان و اقدامات صورت گرفته ارائه و  بیان کرد: گسترش بیمه می تواند در راستایی تحقق عدالت اجتماعی تاثیر فراوانی داشته باشد و همچنین تحت پوشش بیمه قرار دادن این قشر زحمت کش جامعه که بارتولید محصولات کشاورزی را عهده دار هستند  موجب می شود تا صنعت کشاورزی همانند صنعت کاروکارگری از امنیت شغلی برخوردارشود.

رئیس تعاونی روستایی و معاون ریاست جهاد کشاورزی استان همدان نیز اظهار داشت: از تمامی ظرفیت های تعاونی تولید و روستایی جهت سوق دادن قشر زحمت کش روستایی استفاده می کنیم تا همه افراد واجد شرایط بتوانند از مزایایی ارزشمند این صندوق استفاده کنند.

وی در ادامه گفت:  باید تمامی روسای جهاد کشاورزی  شهرستان ها در حوزه روستا همکاری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم جمعیت  بیشتری از این قشر زحمت کش را تحت پوشش قرار دهیم.

در پایان این جلسه چند تعاونی که درحوزه بیمه روستاییان فعالیت می نمایند  به تشریح فعالیت های خود پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,467
  • 4,124,595
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©