ششمین نشست با کارگزاران استان البرز در بخش آسارا برگزار شد

ششمین نشست با کارگزاران استان البرز در بخش آسارا برگزار شد

ششمین نشست با کارگزاران استان البرز با حضور مدیریت و کارشناسان استان، کارگزاران، اعضای شورای بخش آسارا در محل بخشداری آسارا برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در ششمین نشست استان البرز  مدیر صندوق استان با اشاره به تفاهم نامه صندوق با بیمه سلامت و صندوق کارآفرینی و امید به بررسی راه های تعاملی با این دو سازمان برای توسعه بیمه اجتماعی پرداخت.

مدیر صندوق در استان البرز عنوان کرد که با تعامل دو سویه با بیمه سلامت می توان با استفاده از ظرفیت  دفاتر پیش خوان دولت طرف قرارداد بیمه سلامت و کارگزاران صندوق  برای توسعه بیمه اجتماعی اقدام کرد.

هادی بشیری با تشریح تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی و امیدگفت: صندوق با هدف  توسعه اشتغال و رفاه اجتماعی در مناطق روستایی تفاهم نامه ای  با صندوق کارآفرینی امید منعقد کرده است که اجرای آن می تواند با ایجاد درآمد پایدار در روستاها ضریب رفاه اجتماعی را افزایش دهد.   

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,241
  • 4,191,122
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©