مدیر صندوق استان کرمان در رادیو کرمان اصحاب رسانه برای تحت پوشش بیمه قرار دادن جامعه هدف کمک کنند

مدیر صندوق استان کرمان در رادیو کرمان اصحاب رسانه برای تحت پوشش بیمه قرار دادن جامعه هدف کمک کنند

محمد میرجعفری مدیر استان کرمان بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را فرصتی طلایی برای روستائیان، عشایر و کسانی دانست که در شهرهای زیر بیست هزارنفر جمعیت زندگی می کنند.


به گزارش روابط عمومی، برنامه زنده میکروفن در رادیو کرمان که هرصبح ساعت 8:30 روی آنتن رادیویی از صدای مرکز کرمان پخش می شود، برنامه ای است که با محوریت قرار دادن مسائل و مشکلات مردم با دعوت از مسئولین استان، درخصوص مشکلات و مسائل مردم به صورت زنده و مستقیمبا آنها گفتگو می کند.

 مهندس میرجعفری مدیر صندوق و ابراهیمی مدیرکل عشایر استان کرمان با حضور در این برنامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیمه شدگان و مستمری بگیران به سوالات مردمی و پیامک ها پاسخ دادند.

مدیر صندوق استان در ادامه با اشاره به اینکه این بیمه یک فرصت طلایی برای کسانی است که در شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت زندگی می کنند که شامل روستائیان و عشایر می شود که تحت پوشش بیمه ای قرار نگرفته اند گفت : 40درصد جمعیت استان را روستائیان و عشایر تشکیل می دهند و هنوز 120 هزار خانوار دراستان کرمان به دلایل مختلف نتوانسته اند تحت پوشش بیمه ای قرار بگیرند که برای تحت پوشش قرار دادن این تعداد خانوار نیاز به اطلاع رسانی گسترده و همت مضاعف و بکارگیری تمامی  ظرفیت های موجود در حوزه جغرافیایی استان همچون اصحاب رسانه هستیم.

در ادامه میرجعفری با مدیرکل مرکز استان درخصوص ساخت مستند و پخش تیزرهای تبلیغاتی نشست مشترکی داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,081
  • 4,190,962
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©