به دستور بخشدار مرکزی شهرستان سقز همکاری با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ملاک ارزیابی دهیاران شد

به دستور بخشدار مرکزی شهرستان سقز همکاری با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ملاک ارزیابی دهیاران شد

بخشدار مرکزی شهرستان سقز با تاکید بر ضرورت جذب حداکثری مشمولین عضویت در صندوق، به نقش ویژه دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در این امر مهم اشاره کرد و از آنها خواست که تمام توان خود را در اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در صندوق به کارگیرند


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان کردستان در جلسه دهیاران بخش مرکزی شهرستان سقز با حضور علی محمدیان معاونت فرمانداری ویژه سقز و سامان عرفانی، بخشدار مرکزی شهرستان سقز، با موضوع بیمه روسنائیان و کشاورزان شرکت و از اهمیت بیمه اجتماعی در زندگی روستائیان و عشایر گفت.

در این جلسه که به دعوت فرمانداری شهرستان سقز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، عرفانی ضمن خیر مقدم به مهمانان، با تاکید بر ضرورت جذب حداکثری مشمولین عضویت در صندوق، به نقش ویژه دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در این امر مهم اشاره کرد و از آنها خواست که تمام توان خود را در اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در صندوق به کارگیرند چرا که با عضویت در صندوق آینده خود و خانواده هایشان را تضمین می کنند.

همچنین بخشدار دستور داد یکی از شاخص های ارزیابی دهیاران، میزان فعالیت و همکاری آنان با کارگزاران صندوق باشد.

در ادامه جلسه محمدیان، معاون عمرانی فرماندار سقز با تشریح بیمه به عنوان تضمین کننده آتیه مردم بر اهمیت عضویت افراد کم درآمد به خصوص روستائیان در صندوق تاکید کرد. او اشاره کرد که بیمه های مختلفی در جامعه فعالیت می کنند اما بیمه روستائیان با توجه به دولتی بودن، دارا بودن یارانه بیمه ای و مبلغ حق بیمه ارزان، بهترین بیمه ممکن برای روستائیان و کشاورزان است. ایشان موکدا از دهیاران خواست تا تلاش حداکثری خود را برای آگاه کردن مردم روستاها با منافعی که از عضویت در صندوق عاید آنان می شود،  به کار گیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,467
  • 3,901,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©