در جلسه مدیران صندوق بیمه اجتماعی و کار آفرینی امید در خراسان جنوبی امکان بهره مندی کارگزاران از صندوق کارآفرینی امید بررسی شد

در جلسه مدیران صندوق بیمه اجتماعی و کار آفرینی امید در خراسان جنوبی امکان بهره مندی کارگزاران از صندوق کارآفرینی امید بررسی شد

مدیران صندوق کار آفرینی امید و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی بر تحقق تفاهم نامه فی مابین در استان تاکید کردند.


به گزارش روابط‌عمومی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی با بیان اینکه تحقق اهداف تعیین شده در تفاهم نامه نیاز به ایجاد بستر های لازم مخصوصا در بخش هایIT  دارد گفت: صندوق کار آفرینی امید جهت تحقق این تفاهم نامه از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهد کرد.

محمد زنگنه همچنین خواست تا کارگزاران صندوق بیمه با باز کردن حساب در صندوق کارآفرینی امید از تسهیلات در نظر گرفته شده استفاده کنند.

در این دیدار ابوالفضل فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی نیز خواستار تشکیل جلسه مشترک با حضور کارگزاران صندوق جهت بهره برداری از ظرفیت های موجود شد.

فرج زاده همچنین با اظهار خرسندی نسبت به ایجاد حساب صندوق بیمه در صندوق کارآفرینی امید جهت پرداخت حق بیمه توسط روستائیان در این صندوق گفت: امیدوار هستم که با این اقدام در امر اشتغال زایی گام­های مثبتی برداشته شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©