مدیر صندوق استان خراسان شمالی: نرخ ماندگاری، شاخص جدید ارزیابی کارگزاری ها است

مدیر صندوق استان خراسان شمالی: نرخ ماندگاری، شاخص جدید ارزیابی کارگزاری ها است

مدیر صندوق استان خراسان شمالی در ششمین همایش کارگزاران با اشاره به اینکه نرخ ماندگاری یا وفاداری بیمه شدگان یکی از شاخص های مهم در ارزیابی عملکرد کارگزاری ها است؛ از آنها خواست به صورت هفتگی عملکرد خود در شاخص های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهند.


به گزارش روابط‌عمومی، ششمین همایش و کارگاه آموزشی کارگزاران استان خراسان شمالی با حضور بخشدار، مدیر جهاد کشاورزی و ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

در این همایش محمدرضا غلامزاده، مدیر صندوق استان خراسان شمالی در ابتدا ضمن ارائه گزارش هزینه – درآمد استان خراسان شمالی از سال 1390 تا 1396، افزایش درآمد در روستاها از طریق ایجاد اشتغال پایدار را مهمترین عامل جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به اینکه شهرستان مانه و سملقان قطب کشاورزی استان محسوب می شود، وضعیت ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در این شهرستان را پائین تر از حدانتظار دانست که ضروری است تمامی دستگاه های اجرایی جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در این شهرستان دست به دست یکدیگر دهند.

در این جلسه مسئولین شهرستانی نیز ضمن حمایت از بیمه اجتماعی به عنوان خدمت بی نظیر دولت برای جامعه روستایی و عشایر، آمادگی سازمان های متبوع خود برای فرهنگسازی بیشتر بیمه اجتماعی در روستاها و شهرهایی با جمعیت زیر 20 هزار نفر را اعلام کرد.

در ادامه جلسه نیز دستورالعمل شماره 7 کارگزاریها درخصوص نحوه نظارت، کنترل و ارزیابی عملکرد کارگزاران تشریح و ابعاد مختلف آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مدیر صندوق استان نیز با اعلام لزوم ارائه گزارش فعالیت های حوزه بیمه ای از دی ماه، توسط کارگزاران صندوق گفت: نرخ ماندگاری بیمه شدگان یکی از شاخص های مهم در ارزیابی عملکرد کارگزاری ها است از این رو کارگزاری ها به صورت هفتگی عملکرد خود در شاخص های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهند. شاخص نرخ وفاداری یا ماندگاری بیمه شدگان عبارت است از نسبت تعداد تمدید کنندگان به تعداد بیمه شدگان در هر استان.

جلسه با ارائه گزارش کارگزاران از عملکرد یک ماهه خود و پرسش و پاسخ و ارائه نظرات و پیشنهادات کارگزاران پایان پذیرفت.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 332
  • 3,888,587
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©