مدیر کل بیمه سلامت استان کردستان متقاضیان دفتر چه سلامت می توانند عضو صندوق بیمه اجتماعی شوند

مدیر کل بیمه سلامت استان کردستان متقاضیان دفتر چه سلامت می توانند عضو صندوق بیمه اجتماعی شوند

متقاضیان دفتر چه سلامت می توانند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، بسته کامل خدمات بیمه های اجتماعی را با یارانه دولتی دریافت و آینده خود و خانواده را تضمین کنند.


به گزارش روابط‌عمومی، در دیدار مدیر استان کردستان با مدیر کل بیمه سلامت و اعضای خانه مطبوعات استان که در محل دفتر مدیر کل بیمه سلامت استان و با حضور اعضای خانه مطبوعات برگزار شد، انور اسماعیلی مدیر کل بیمه سلامت استان، برخورداری اقشار جامعه از بیمه را حقی همگانی و ضروری دانست و بیمه را از نیازهای اولیه جامعه و هر شخص عنوان کرد.

او خدمات صندوق را یکی از خدمات ارزشمند و ارزان قیمت دولت و نظام بیان کرد و گفت: مجموعه بیمه سلامت برای همکاری با صندوق آمادگی کامل دارد. متقاضیان دفتر چه سلامت می توانند با عضویت در این صندوق بسته کامل خدمات بیمه های اجتماعی را با یارانه دولتی دریافت و آینده خود و خانواده را تضمین کنند.

در ادامه جبار احمد پور مدیر استان، توضیحات کاملی در خصوص مزایای طرح، مبانی قانونی، میزان پرداختی، دریافتی و …  برای حضار مطرح کرد و خواستار استفاده از ظرفیت سازمان بیمه سلامت و مطبوعات جهت فرهنگ سازی و ترغیب مخاطبان شد.

در پایان مقرر شد تعدادی بروشور طی نامه ای از سوی مدیر کل بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان دولت که متولی صدور دفترچه هستند ارسال و در میان مراجعین توزیع شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 441
  • 4,137,914
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©