برای شرکت در جلسه انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران صورت گرفت حضور نایب رئیس مجلس در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

برای شرکت در جلسه انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران صورت گرفت حضور نایب رئیس مجلس در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

دکتر مسعود پزشکیان، وکیل مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در جلسه انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران شرکت کرد.


به گزارش روابط عمومی، نخستین جلسه انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران پس از انتخابات، شامگاه سه‌شنبه 11 آذر، در دفتر دکتر محمدرضا واعظ مهدوی و با حضور چهره‌های شاخص این انجمن از جمله پزشکیان، شریف‌زادگان، حریرچی، صفی‌خانی، اشرفی، هوشنگی و… برگزار شد.

در این نشست، اعضای منتخب انجمن برای دوره ششم واعظ‌مهدوی را به ریاست برگزیدند و سپس درباره اولویت‌های این دوره به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بحث درباره لایحه بودجه 98 از مهم‌ترین مباحثی بود که در حاشیه این نشست صورت گرفت. واعظ‌مهدوی با ارائه گزارشی از منابع و مصارف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از نایب رئیس مجلس خواست توجه نمایندگان را به فصل رفاه اجتماعی و به ویژه گسترش پوشش بیمه‌ای طبقات کمتر برخوردار جلب کند.

همچنین ایرج حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت نیز گزارشی از وضعیت طرح تحول سلامت، تخصیص‌های بودجه‌ای و دلایل استعفای قاضی‌زاده هاشمی ارائه کرد.

گزارش سکینه اشرفی، معاون برنامه‌ریزی شهردار تهران از مالیه نهاد متولی اداره تهران از دیگر مباحث این نشست بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©