خادمان آستان قدس رضوی همیاران صندوق بیمه خواهند شد

خادمان آستان قدس رضوی همیاران صندوق بیمه خواهند شد

جلسه همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد با دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، حسن‏ ابراهیمی مدیر صندوق استان در راستای برنامه های محرومیت زدایی با مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد دیدار داشت.

محمدحسین رحیمی‌نسب، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار و 400 نفر از مردم ولایتمدار یزد در طرح خادم یاران آستان قدس رضوی شناسایی، جذب و گزینش شده‌اند گفت: خادمیاران در ۲۵ گروه خدمتی فعالیت می کنند و ۳ هزار نفر دیگر در نوبت پذیرش، گزینش و آموزش خادم یاری هستند.

رحیمی‌نسب با اشاره به اینکه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد دو رویکرد فرهنگی و محرومیت‌زدایی را در دستور کار خود دارد، افزود: در این راستا سعی شده موازی‌کاری صورت نگیرد و ضمن ارتباط با دستگاه‌های اجرایی مشکلات برطرف شود، همچنین تلاش داریم تا نیازمندانی که زیر نظر طرح محرومیت‌زدایی نیستند، تحت پوشش این نمایندگی قرار بگیرند.

حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان ضمن تشریح و بیان مزایا و فواید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خواستار همکاری لازم برای معرفی صندوق بیمه از طریق خادم یاران آستان قدس  در راستای محرومیت زدایی  شد.

او در ادامه درخواست کرد تا در زمینه های فرهنگی، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی سفرهای زیارتی و سیاحتی برای بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارگزاران داشته باشد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خصوص معرفی صندوق توسط خادمیاران آستان قدس رضوی آن را پیشنهاد مقبولی دانست و گفت: به صورت پایلوت این امر توسط خادم یاران در دهستان ایثار شهرستان خاتم بعد از آموزش های لازم صورت می گیرد.

درادامه مقرر شد درخصوص پرداخت هزینه بیمه افراد نیازمند مشارکت لازم نیز صورت گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©