پرداخت بسته جبرانی به مستمری‌بگیران کم‌درآمد صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

پرداخت بسته جبرانی به مستمری‌بگیران کم‌درآمد صندوق بیمه اجتماعی روستائیان

بسته جبرانی و حمایت غذایی برای مستمری‌بگیران کم‌درآمد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در نظر گرفته شده است.


به گزارش روابط عمومی، بر اساس  هماهنگی به عمل آمده توسط مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با حمید پورمحمدی، معاون امور اقتصادی و هماهنگی و سعید نمکی، معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور، مقرر شده است بسته کمکی جبرانی و حمایت غذایی به مبلغ 200 هزار تومان، ظرف چند روز آینده به مستمری بگیران صندوق که شامل بازنشستگان، از کارافتادگان و مستمری بگیران فوتی می شود اختصاص یابد.

این کمک در راستای حمایت دولت از اقشار آسیب پذیر و دهک های پایین درآمدی صورت می گیرد. پیشتر نیز بسته حمایتی برای بازنشستگان کشوری و مستمری بگیران کم درآمد تامین اجتماعی در نظر گرفته شده بود.

بر اساس اعلام مقامات وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی، اعضای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر نیز مشمول دریافت این بسته های حمایتی می شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,577
  • 3,874,878
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©