مدیر صندوق استان بوشهر شرایط برای عضویت 5 هزار کارگر ساختمانی مهیا است

مدیر صندوق استان بوشهر شرایط برای عضویت 5 هزار کارگر ساختمانی مهیا است

با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان بوشهر بیش از 5 هزار کارگر ساختمانی به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درآمدند.


به گزارش روابط‌عمومی، کیانوش کازرونی مدیر استان بوشهر در جلسه ای که به میزبانی سازمان فنی و حرفه ای استان بوشهر برگزار شد با شرح خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، به جذب بیمه شده با همکاری سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و خواستار همکاری دو جانبه بین صندوق و این سازمان شد.

زارعی معاون سازمان فنی و حرفه ای با بیان مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و حمایت دولت برای رفاه مردم آسیب پذیر، به آمار 5 هزار کارگر ساختمانی که فاقد بیمه هستند اشاره کرد و خواستار انعقاد تفاهم نامه بین صندوق و سازمان فنی و حرفه ای کشور برای عضویت کارگران ساختمانی  شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد تا در جلسه بعدی که با صنف کارگران ساختمانی برگزار می شود از مدیر استان دعوت شود تا در جلسه از مزایای صندوق و شرایط عضویت در آن توضیحاتی ارائه دهد. همچنین قرار شد بروشورهای مربوط به صندوق در اختیار سازمان فنی و حرفه ای قرار گیرد تا در همه اصناف زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای توزیع شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 732
  • 4,127,996
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©