مدیر صندوق استان گلستان کارگزاران، دستاوردهای تبلیغی خود را به اشتراک بگذارند

مدیر صندوق استان گلستان کارگزاران، دستاوردهای تبلیغی خود را به اشتراک بگذارند

هفتمین نشست تخصصی مدیران موسسات کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در استان گلستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، هفتمین نشست سراسری کارگزاران استان گلستان به منظور هم اندیشی و استفاده از تجارب موفق برخی از کارگزاری ها در امر اطلاع رسانی، جذب و حفظ بیمه شدگان فعلی در مرکز استان برگزار شد.

دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی استان در این همایش ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به عملکرد آنان اشاره و بر تلاش مجدانه کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی در سال جاری تاکید کرد.

مدیر استان با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات تعدادی از مدیران دفاتر کارگزاری صندوق یادآورشد: مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجارب و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

او در ادامه وضعیت بیمه پردازی افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، فرآیند تاریخچه درخواست مستمری و نحوه پرداخت حق بیمه ایام وقفه را شرح داد.

کارشناس مسئول اداره کل تأمین اجتماعی استان گلستان نیز با حضور در گردهمایی کارگزاران استان ماهیّت فعالیت صندوق های بازنشستگی در کشور را تشریح و با بیان چگونگی محاسبه نرخ حق بیمه در تأمین اجتماعی به تعهدات و خدمات قابل ارائه در آن سازمان پرداخت.

در این جلسه،  کارگزاران صندوق به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و اقداماتشان را در قالب اسلایدهای تهیه شده به نمایش گذاشتند.

در پایان این جلسه،  از کارگزاران موفق استان تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,319
  • 4,129,583
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©