جلسه شورای اسلامی جورقان با حضور مدیر همدان برگزار شد

جلسه شورای اسلامی جورقان با حضور مدیر همدان برگزار شد

رئیس شورای شهر جورقان عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را فرصت خوبی دانست که می توان با هزینه کم و با کمک دولت از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، جلسه شورای اسلامی  شهر جورقان شهرستان همدان  در محل دفتر شورای شهر جورقان و با حضور  اعضای شورای شهر و مدیریت صندوق استان و کارگزار بخش مرکزی همدان برگزار شد.

مهدی سماواتی مدیر صندوق استان همدان در این جلسه با بیان اینکه این شهر از موقعیت جغرافیایی عالی و جوانان تحصیل کرده فراوانی برخوردار است گفت: نیاز است جوانان از خدمات ارزشمند صندوق آگاهی پیدا کنند، از شورای شهر درخواست دارم تا زمینه فرهنگ سازی در این شهر فراهم گردد تا کارگزار صندوق بتواند تمامی افراد واجد شرایط را تحت پوشش قرار دهد.

وی در ادامه گفت: امید دارم پوشش صددرصدی بیمه در این منطقه محقق شود چون اعضای شورا مصمم به حل مشکلات جوانان این شهر هستند.

بیگی رئیس شورای شهر جورقان نیز عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را فرصت خوبی دانست که می توان با هزینه کم و با کمک دولت از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار شد.

او همچنین افزود: سعی داریم با اطلاع رسانی در جلسات مختلف، فرهنگ بیمه در خانواده ها را نهادینه کنیم و از ظرفیت سایر دستگاهای اجرایی هم استفاده خواهیم کرد.

در ادامه سایر اعضای شورا به بیان دیگاه خود در مورد صندوق پرداختند و اشاره داشتند که همکاری لازم با کارگزار بیمه روستائیان و عشایر را خواهند داشت.

در پایان جلسه نیز اولین حکم مستمری فوتی شهر به همسر بیمه شده  تقدیم شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©