در همایش دهیاران بخش گل تپه شهرستان کبودرآهنگ مطرح شد با تمام توانایی به کمک صندوق بیمه روستائیان و عشایر می رویم

در همایش دهیاران بخش گل تپه شهرستان کبودرآهنگ مطرح شد با تمام توانایی به کمک صندوق بیمه روستائیان و عشایر می رویم

دهقان بخشدار بخش گل تپه شهرستان کبودرآهنگ اظهار داشت دهیاران در تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغ شده کوشا باشند.


به گزارش روابط‌عمومی، همایش دهیاران بخش گل تپه شهرستان کبودرآهنگ در محل سالن جلسات  بخشداری گل تپه و  با  حضور  بخشدار، دهیاران ، مدیریت صندوق استان  و کارگزاران این بخش برگزار شد.

  مهدی سماواتی مدیر صندوق استان، گزارش کاملی از وضعیت آماری این منطقه و اقدامات  صورت گرفته ارائه و  عنوان کرد: برای گسترش بیمه در سطح بخش نیاز به همکاری تمامی دستگاه های اجرایی داریم چون حوزه کار گسترده است، از دهیاران می خواهیم جهت گسترش چتر حمایتی بیمه روستائیان نهایت همکاری را با کارگزاران صندوق داشته باشند.

وی ادامه داد: عدالت اجتماعی با گسترش بیمه روستائیان و عشایر محقق خواهد شد، در صورتی که موضوع بیمه در خانواده روستایی نهادینه شود خانواده با ارامش بیشتری زندگی می کند.

در این جلسه همچنین دهقان بخشدار بخش گل تپه شهرستان کبودراهنگ گفت: دهیاران نیز در تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغ شده کوشا باشند.

وی ادامه داد: برای محقق شدن عدالت اجتماعی وکاهش فقر باید با تمام ظرفیت های موجود به کمک صندوق بیمه روستائیان و عشایر برویم چرا که این صندوق  می تواند نقش به سزایی در اقتصاد خانواده روستایی داشته و موجب عزت وکرامت سرپرست خانواده گردد.

درادامه : کارگزاران  بخش گل تپه به تشریح فعالیت ها و گزارش اقدامات انجام شده پرداختند.

در پایان همایش از دهیارانی که همکاری خوبی با کارگزاران داشته تقدیر به عمل آمد و به چهارنفراز بازنشستگان پیش از موعد حکم مستمری اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,976
  • 4,129,240
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©