دستور فرماندار بوشهر به دهیاران برای پوشش افراد واجد شرایط در بیمه اجتماعی روستایی تلاش کنید

دستور فرماندار بوشهر به دهیاران برای پوشش افراد واجد شرایط در بیمه اجتماعی روستایی تلاش کنید

به گزارش روابط‌عمومی، جلسه ستاد راهبردی صندوق  بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر که به میزبانی فرمانداری استان بوشهر و  با حضور فرماندار، مدیر بیمه روستائیان و عشایر، رئیس تامین اجتماعی شعبه یک بوشهر، ...


به گزارش روابط‌عمومی، جلسه ستاد راهبردی صندوق  بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر که به میزبانی فرمانداری استان بوشهر و  با حضور فرماندار، مدیر بیمه روستائیان و عشایر، رئیس تامین اجتماعی شعبه یک بوشهر، بخشدار مرکزی بوشهر و دهیاران بخش مرکزی استان برگزار شد.

 در ابتدا این جلسه فرماندار بوشهر به کلیات جلسه اشاره کرد و هدف از تشکیل این جلسه راهبردی را تحت پوشش قرار دادن افراد آسیب پذیر جامعه روستایی دانست و خواستار همکاری همه جانبه دهیاران برای عضویت مردم روستا در صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان وعشایر شدند.

 همچنین کیانوش کازرونی مدیر استان کلیاتی از  صندوق ارائه و تعداد بیمه شده ها، مستمری بگیران کل استان را اعلام کرد و بعد از آن کارگزاری(56027) مستقر در شهرستان بوشهر بخش مرکزی  را به عنوان کارگزار صندوق بیمه معرفی کرد که از دهیاران باسابقه و کارگزار فعال صندوق است.  

در این جلسه همچنین به تعدادی از سوالات دهیاران که مربوط به صندوق بیمه بود، پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 323
  • 3,888,578
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©