محمدرضا واعظ مهدوی در دیدار از نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر حامی تولیدات داخلی در صنعت فولاد ایران است

محمدرضا واعظ مهدوی در دیدار از نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر حامی تولیدات داخلی در صنعت فولاد ایران است

حضور مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در جلسه بررسی امکان تولید الکترود گرافیتی که امروز در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی محمدرضا واعظ مهدوی  با حضور درجلسه بررسی امکان تولید الکترود گرافیتی که هم اینک در برج میلاد تهران در حال برگزاری است به حمایت صندوق از تولیدات داخلی در صنعت فولاد ایران تاکید کرد.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به همراه تیم صنعتی و اقتصادی همراه به عنوان سهام دار عمده مجتمع فولاد خراسان حمایت خود را از فرایند توسعه ساخت داخل (بومی سازی) اعلام کرد.

او در طی حضور در این نمایشگاه به دیدارغرفه فولاد خراسان رفت و در روند این دیدار عنوان کرد: این نمایشگاه توانسته است زمینه همکاری گسترده ای را بین فولاد سازان و سازندگان، تولید کنندگان مواد اولیه و شرکت های دانش بنیان فراهم کند.

اسماعیلی، معاون برنامه ریزی و فن آوری مجتمع فولاد خراسان نیز در این دیدار با بیان اینکه حضور مجتمع فولاد خراسان در قالب شش میز تخصصی در حوزه های مکانیک، هیدرولیک، برق، نسوز، مواد اولیه و مصرفی و تکنولوژی، تحقیق و توسعه فعالیت داشته است گفت: این فعالیت با دو رویکردِ به اشتراک گذاری تجارب بومی سازی شده در فولاد خراسان و اعلام نیازهای فولاد خراسان به تولید داخلی قطعاتی که در خارج تولیده می شده است صورت می گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,942
  • 4,141,415
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©