رئیس شورای شهر کوهسار تمامی ابزارهای تبلیغاتی در اختیار صندوق خواهد بود

رئیس شورای شهر کوهسار تمامی ابزارهای تبلیغاتی در اختیار صندوق خواهد بود

جلسه مشترک مدیریت صندوق در استان البرز واعضای شورای اسلامی شهر کوهسار در راستای پوشش ساکنین شهر های زیر 20 هزار نفر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، جلسه ای با هدف تعامل و همکاری متقابل صندوق و شورای اسلامی شهر کوهسار با حضور بشیری مدیر صندوق استان البرز و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار در محل شهرداری کوهسار برگزار شد .

در این نشست بشیری به تشریح مزایا، شرایط و نحوه عضویت ساکنین شهر کوهسار در صندوق  پرداخت و با اشاره به نقش تأمین اجتماعی در توسعه رفاه اجتماعی از اعضای شورا خواست که با اهتمام بیشتر شرایط عضویت ساکنین این شهر که فاقد پوشش اجتماعی هستند را فراهم کند.

در ادامه رییس شورای شهر کوهسار ضمن استقبال از معرفی بیمه اجتماعی به اهالی شهر کوهسار افزود : تمامی ابزارهای تبلیغاتی شهر کوهسار برای معرفی هر چه بیشتر خدمات بیمه اجتماعی برای ساکنینی که فاقد بیمه اجتماعی هستند، در اختیار صندوق خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,238
  • 3,867,951
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©