فرماندار شهرستان کامیاران یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب صنعت بیمه است

فرماندار شهرستان کامیاران یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب صنعت بیمه است

فرماندار کامیاران یکی از بزرگترین دستاوردهای بعد از انقلاب را در کنار سایر خدمات، صنعت بیمه عنوان کرد و دولت را پشتیبان اشتغال پایدار و اجرای برنامه های زیست محیطی در روستاها دانست.


به گزارش روابط عمومی، جبار احمدپور مدیر صندوق استان کردستان در همایشی با عنوان روستای سبز، با حضور فرماندار شهرستان کامیاران، معاونت عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و روسای تعدادی از ادارات، شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کامیاران شرکت کرد و به ایراد سخنرانی پرداخت.  

در این نشست که با دعوت فرمانداری کامیاران در محل سالن اجتماعات ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران انتخابات شوراها نماد دموکراسی و مردم سالاری است عنوان کرد : حقیقت زمانی جلوه بیشتری پیدا می کند که مردم با انتخابات شوراهای اسلامی، دهیاران و شهرداران را انتخاب می کنند که این دستاورد یک رویای پیش از انقلاب بود و به این معناست که مردم خودشان آینده پیش رو را رقم می زنند.

فرماندار شهرستان یکی از بزرگترین دستاوردهای بعد از انقلاب را در کنار سایر خدمات، صنعت بیمه عنوان و تصریح کرد: دولت در حال حاضر با اعقتادی راسخ پشتیبان بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر، اشتغال پایدار و اجرای برنامه های زیست محیطی در روستاها است.

وی در ادامه سخنان خود افزود: ما به دنبال تحقق توسعه پایدار روستایی هستیم و یکی از این اقدامات برنامه ریزی برای ایجاد محیط زیست و طبیعت سالم با کمک تسهیلات است که برگزاری این همایش در راستای ایجاد روستای سبز با همکاری خود روستائیان برگزار شده است.

 

در ادامه این مراسم جبار احمدپور مدیرصندوق در استان کردستان در گزارشی به خدمات ارائه شده توسط صندوق با حمایت های دولت پرداخت و گفت: در حال حاضر حدود 60 هزار خانوار در کردستان تحت پوشش این بیمه هستند که در کامیاران این تعداد شامل 5 هزار خانوار است.

 احمدپور با اظهار امیدواری نسبت به اینکه با همیاری و کمک دهیاران و شوراها این چنین دستاوردها روز به روز افزایش یابد افزود:  هم اکنون در استان کردستان بیش از 600 نفر بازنشسته شده اند و حقوق ماهیانه دریافت می کنند و این یک دستاورد بزرگ در توسعه روستایی است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایا از 3 نفر از دهیاران تجلیل به عمل آمد، همچنین حکم مستمری بگیران 3 خانواده تحت پوشش بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر از بخش مرکزی شهرستان کامیاران اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 705
  • 4,126,095
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©