در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس مطالبات بودجه ای صندوق به اطلاع نمایندگان شیراز و سپیدان رسید

در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس مطالبات بودجه ای صندوق به اطلاع نمایندگان شیراز و سپیدان رسید

با حضور بهرام پارسایی نماینده شهرستان شیراز، علاء الدین خادم نماینده شهرستان سپیدان، حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در استان فارس و اعضای شورای هماهنگی رفاه جلسه ای در محل سالن جلسات اداره کار استان فارس برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی در این جلسه مدیرصندوق استان فارس گزارشی از عملکرد و دستاوردهای صندوق را به نمایندگان مجلس و اعضاء شورای هماهنگی ارئه کرد.

کمالی با اشاره به آمار 133 هزار خانوار بیمه شده تا پایان سه ماهه سوم سال جاری، جذب حداکثری جامعه هدف را اولویت امسال صندوق خواند.

او با برشمردن مسائل، موانع و مشکلات پیش روی صندوق، گفت: از جمله مطالبات صندوق تامین مالی تعهد دولت برای بازنشستگی پیش از موعد است. الزام سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر پذیرش سوابق بیمه ای از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و پیگیری صدور دفترچه های درمان روستائیان و عشایر از طریق صندوق از دیگر موضوعاتی بوذد که کمالی مورد تاکید قرار داد.

مدیر استان فارس با اشاره به پدیده خشکسالی، خواستار پیگیری پرداخت حق بیمه بیمه شدگان شهرستان های شیراز و مرودشت در بودجه 98 شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©