مشارکت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در جایزه ملی استراتژیک

مشارکت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در جایزه ملی استراتژیک

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک (دانشکده مدیریت) با مشارکت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در روزهای 14 و 15 اسفند ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی، جایزه ملی استراتژی برای اولین بار در کشور با هدف انگیزه ﺑﺨﺸﻰ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ و ﺳﺎزﻣﺎن ها ﺑﺮاى ﮔﺎم ﻧﻬﺎدن در ﻣﺴﯿﺮ اﺳﺘﺮاﺗﮋی و ایجاد فرهنگ برنامه ریزی در کارکنان و مدیران طراحی شده است.

از جمله اهداف جایزه ملی استراتژیک می توان به انگیزه بخشى به شرکت ها و سازمان هاى ایرانى براى گام نهادن در مسیر استراتژى، تقویت مستندسازى تجارب تدوین استراتژى، جارى سازى استراتژى ها و استقرار سیستم هاى کنترل استراتژى در سازمان، کمک به شکل گیرى نظام مدیریت استراتژیک در سازمان هاى کشور، ایجاد بانک دانشى در زمینه تجارب برگزیده مدیریت استراتژیک، توسعه و ترویج کاربرد مدل ها و ابزارهاى نوین مدیریت استراتژیک در کشور و تشویق و قدردانى از سازمان هاى برتر کشور در حوزه استراتژى اشاره کرد.

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز با در اختیار داشتن سند برنامه استراتژیک (1400-1396) که با همکاری تمامی ارکان صندوق در سال 1396 تهیه و به تصویب هیئت مدیره رسیده است در راستای حرکت به سمت چشم انداز صندوق که شامل پوشش همه خانوارهای روستایی در بیمه پایه اجتماعی می شود و استراتژی های تدوین شده تصمیم دارد در این جایزه ملی شرکت کند.

برای دستیابی به ارزش های حاکم بر صندوق که نام آنها برگرفته از چادر عشایری «اوبا» انتخاب شده و عبارتند از امانت داری، وقت شناسی و چابکی در ارائه خدمات، بزرگداشت و تکریم جامعه روستایی وآینده نگری و دوراندیشی می بایست، تمامی اقدامات صندوق در راستای چشم اندار، ارزش ها و سیاست های حاکم هم سو شود تا هم افزایی لازم ایجاد شود.

برقراری عدالت بین بیمه شدگان، تصمیم گیری مبتنی بر محاسبات بیمه ای و نقدشوندگی دارایی ها 3 سیاست اصلی حاکم بر صندوق هستند که مدیران ارشد خود را مقید به اجرای آن کرده ازاین رو تصمیم ها باید مبتنی بر این سه محور اتخاذ شود.

برای شرکت در جایزه ملی استراتژیک، فرم اظهارنامه صندوق، توسط معاونت اقتصادی، برنامه ریزی و بودجه تکمیل شده است که  پس از بررسى اظهارنامه ها توسط کمیته ارزیابان ارشد جایزه، به هریک از سازمان ها یک ارزیاب ارشد و حداقل دو ارزیاب اختصاص خواهد یافت و زمانبندى انجام دیدار حضوری، بازدید و ارزیابی از صندوق اعلام خواهد شد. در مراحل بعدی، وضعیت صندوق در استقرار و عملکرد در استراتژی ها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 576
  • 3,871,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©