وعده همکاری فرماندارشهرستان «درمیان» برای همکاری بیشتر با صندوق

وعده همکاری فرماندارشهرستان «درمیان» برای همکاری بیشتر با صندوق

فرماندار شهرستان درمیان در جریان دیدار مدیر استان خراسان جنوبی با اشاره به خدمات ارزنده‌ای که صندوق ارائه می‌کند وعده مساعدت و همکاری برای تشکیل ستاد راهبردی و نشست‌های مشورتی دهیاران برای جذب پوشش بیمه ای مطلوب در این شهرستان را داد.


به گزارش روابط‌عمومی، در این جلسه ابوالفضل فرج‌زاده، مدیر استان خراسان جنوبی مقدمه ای در خصوص تشکیل صندوق و شرایط و مزایای عضویت همچنین آمار بیمه شدگان و پوشش بیمه ای به فرماندار ارائه کرد.

او در ادامه با توجه به اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر 40 درصد از جمعیت مشمول در شهرستان درمیان را تحت پوشش دارد و دارای رتبه هفتم استان خراسان جنوبی است خواستار تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان شد‌.

او با ابراز امیدواری نسبت به این تعامل و هم افزایی که بین دستگاه های دولتی ایجاد شده است گفت: طی یکسال آینده شاهد تغییرات چشمگیری در خصوص جذب جامعه هدف در شهرستان خواهیم بود.

همچنین بشیری زاده فرماندارشهرستان درمیان ضمن تشکر از صندوق استان و خدماتی که به جامعه روستائیان می دهند قول تشکیل ستاد راهبردی و تعامل و هم افزایی دستگاههای دولتی با صندوق را داد.

در پایان این دیدار آقای جهانی فر مدیر کارگزاری 60016 شهرستان درمیان به عنوان کارگزار ویژه شهرستان از سوی مدیر استان به فرماندار شهرستان معرفی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,182
  • 4,191,063
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©