آموزش آخرین دستورالعمل‌های بیمه ای به کارگزاران سیستان و بلوچستان

آموزش آخرین دستورالعمل‌های بیمه ای به کارگزاران سیستان و بلوچستان

کارگاه آموزشی دی ماه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان استان سیستان و بلوچستان با حضور امان‌الله شاقوزایی مدیر استان و کارگزاران در زاهدان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، شاقوزایی در این کارگاه آموزشی با تاکید بر بهره مندی کیفی کارگزاران از مباحث و موضوعات ارائه شده در این دوره ها، گفت: آشنایی بیشتر و بهتر کارگزاران از آخرین دستورالعمل‌ها و آشنایی با نحوه عملکرد مطلوب با سامانه‌ها از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره‌ها است و انتظار می رود کارگزاران به عنوان بازوان اجرایی صندوق با حضور منظم در دوره ها از این فرصت ها برای افزایش سطح دانش خود استفاده کنند تا بتوانند به عنوان نماینده صندوق در شهرستان ها در جلسات مختلف فرمانداری، بخشداری و دیدارهای مردمی، برنامه ها و سیاست های صندوق را تبیین و به درستی شفاف سازی و اعتمادسازی نمایند.

او با اشاره به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق و ناموفق و دستاوردهای کاربردی مدیران کارگزاریها در زمینه ایده‌ها و خلاقیت‌ها در نحوه اطلاع‌رسانی، گفت: گسترش پوشش بیمه‌ای جامعه هدف با استفاده از این گونه تجارب و هم افزایی کارگزاران می‌تواند بسیار مفید باشد.

شاقوزایی یادآوری کرد: هرچه کارگزار با علاقه مندی و پویایی عمل کند مطمئنا سازمانی موفق در اجرای برنامه های خود خواهیم داشت و موفقیت صندوق در گرو عملکرد مثبت کارگزاران است.

در این کارگاه آموزشی که کارگزاران جدید نیز حضور داشتند، آموزش سامانه سبا، تعهدات قانونی و … توسط کارشناسان ستاد ارائه و در ادامه به ابهامات و سؤالات کارگزاران پاسخ‌های لازم داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,990
  • 4,141,463
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©