درخواست مدیر صندوق استان همدان صندوق توسط ائمه جمعه در نماز جمعه معرفی شود

درخواست مدیر صندوق استان همدان صندوق توسط ائمه جمعه در نماز جمعه معرفی شود

مهدی سماواتی، مدیر صندوق استان همدان با حضور در شهرستان تویسرکان ضمن بازدید از کارگزاران شهرستان با فرماندار و امام جمعه شهرستان تویسرکان دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش روابط عمومی، سماواتی در این بازدید با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی جوامع امروزی نداشتن بیمه است،  بیمه را تضمینی برای آینده دانست.

او ضمن تشریح و بیان مزایا و فواید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خواستار معرفی صندوق به خصوص توسط ائمه جمعه در نماز جمعه، دهیاران و بهورزان شد.

مدیر صندوق استان همدان با اعلام اینکه اولین زن بازنشسته صندوق استان مربوط به شهرستان تویسرکان است از فرماندار شهرستان درخواست کرد به زودی همایش صندوق با حضور تمامی روسای ادارات در شهرستان برگزار شود تا اقدامات دولت را در این زمینه شرح دهیم.

سماواتی همچنین ضمن دیدار و گفت و گو با دهیاران روستای سید شهاب، ولاشجرد، اشتران و اعضای شورا، معتمدین و اهالی روستا، در خصوص بیمه توضیحاتی ارائه و به بررسی مشکلات بیمه شدگان صندوق پرداخت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,730
  • 3,888,205
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©