در سفر رئیس جمهور به استان گلستان صورت گرفت اهدای احکام مستمری بگیران صندوق توسط معاون ریاست جمهوری

در سفر رئیس جمهور به استان گلستان صورت گرفت اهدای احکام مستمری بگیران صندوق توسط معاون ریاست جمهوری

در سفر رئیس جمهور به استان گلستان احکام مستمری بگیران صندوق به دست معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعطاء شد.


به گزارش روابط عمومی، در سفر حسن روحانی، رئیس جمهور به استان گلستان احکام مستمری بگیران صندوق به دست محمد امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در روستای حالی آخوند گنبدکاووس اعطاء شد.

محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در مراسم افتتاح متمرکز 40 پروژه اشتغال روستایی در گنبدکاووس طی سخنانی کوتاه شکل گیری صندوق را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: کسانی که در گذشته از این خدمت نظام استقبال کرده اند امروز از ثمرات آن بهره مند شده اند.

او با بیان اینکه خدمات این صندوق نوید بخش امنیت اجتماعی، آرامش خاطر و اطمینان به آینده برای روستائیان است افزود: اگر جوانان عزیز روستایی امروز به فکر فردای خود باشند و از حالا خود را بیمه کنند وقتی دچار حادثه و بیماری می شوند یا به سن بازنشستگی و سالمندی می رسند می توانند از حقوق ماهانه در بیمه بهره مند شوند.

دانیال پولادوند مدیر صندوق استان گلستان نیز با برشمردن خدمات ویژه صندوق برای روستاییان و عشایر گفت:

مستمری بگیرانی که امروز در خدمت آنها بودیم کسانی هستند که دوره بیمه پردازی آنان به پایان رسیده و در سنین بازنشستگی مستمری برای آنها برقرار شده است و تا آخر عمر از این مستمری استفاده خواهند کرد.

مدیر صندوق استان با اشاره به اینکه تمامی ساکنان روستاها و مناطق عشایری می توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در آیند گفت: آنها می توانند با پرداخت مبالغ جزئی از خدمات صندوق بهره مند شوند. صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر درآمد مستمری را برای بازنشستگان عزیز تامین می کند.

او همچنین اظهار داشت: امروز تمامی روستائیانی که کمتر از 50 سال سن دارند می توانند به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بپیوندند و با پرداخت ماهی 20هزار تومان بیمه شوند تا در زمان بازنشستگی از مزایایی صندوق بهره مند شوند.

در پایان این مراسم  احکام بازنشستگی و لوح تجلیل سه تن از مستمری بگیران صندوق به دست محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعطاء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©