نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه: حمایت از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان یک ضرورت است

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه: حمایت از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان یک ضرورت است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در خصوص لایحه بودجه سال 1398 در رابطه با بودجه صندوق با نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون  تلفیق بودجه سال 1398 در این دیدار گفت: حمایت از برنامه های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در راستای گسترش چتر حمایتی بیمه اجتماعی در جامعه هدف یک ضرورت است و هر برنامه و هدفی که در راستای خدمت به روستائیان و کشاورزان باشد باید مورد حمایت جدی قرار گیرد.

محمد فیضی با بیان اینکه روستائیان و عشایر نقش بسزایی در توسعه کشور و استقلال اقتصادی دارند، اضافه کرد: باید نقش روستائیان به عنوان جهادگران عرصه تولید در فرایند توسعه پایدار کشور و گفتمان توسعه به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

او با بیان اینکه گسترش خدمات بیمه ای در روستاها می تواند یک گام بزرگ در راستای افزایش رفاه اجتماعی روستائیان باشد، ادامه داد: همه ما وظیفه داریم برای پویایی کانون های تولید و توانمندسازی روستائیان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه همچنین گفت: باید بستر لازم برای اجرای برنامه های توسعه ای در روستاها فراهم شود و ما نیز در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق بودجه از برنامه ها، پیشنهادات و بودجه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به بیمه شدگان توسط صندوق و همچنین به منظور تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی در جامعه هدف حمایت خواهیم کرد.

رضا عبداللهی مدیر صندوق استان اردبیل نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه در استان و کشور و همچنین اطلاعات لازم را در خصوص بودجه سال 98 صندوق ارائه و خواستار حمایت جدی نماینده اردبیل در کمیسیون تلفیق  به موضوع لایحه بودجه سال 1398 در رابطه با بودجه صندوق شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 394
  • 4,137,867
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©