با حضور مدیر صندوق کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار احکام 3 نفر از مستمری بگیران اهدا شد

با حضور مدیر صندوق کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار احکام 3 نفر از مستمری بگیران اهدا شد

احکام مستمری به خانواده 3 نفر از مستمری بگیران بازنشسته، ازکار افتاده و بازماندگان، توسط معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان اهداء شد.


به گزارش روابط عمومی، جبار احمدپور،  مدیر صندوق استان کردستان در نشست روسای شوراهای اسلامی، شهرداران و بخشداران شهرستان بیجار با حضور معاون سیاسی استانداری کردستان،  فرماندار، مدیران کل ادارات استان و اعضای شورای اداری شهرستان بیجار حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

در این نشست که با دعوت استانداری و در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری بیجار برگزار شد، ابتدا شوراها و شهرداران شهرستان دیدگاها، مسائل و مشکلات حوزه خود را تشریح نموده سپس مسئولین ادارات پاسخگوی سوالات و مشکلات آنان در جلسه شدند.

در ادامه این نشست جبار احمد پور مدیر صندوق استان، با بیان اینکه بیمه روستائیان برای خدمت به مردم محروم روستاها و کشاورزان و ایجاد آرامش در زندگی آنان بنا شده است، گفت: یکی از الزامات توسعه روستاها و ماندگاری مردم در روستا، گسترش چتر حمایتی بیمه و توسعه رفاه اجتماعی در کنار توجه به معیشت و اشتغال است.

او همچنین افزود: برای اولین بار در تاریخ روستانشینی کشورمان، روستائیان نیز به مانند ساکنین شهرها و شاغلان بنگاههای اقتصادی بازنسشته می شوند و مستمری دریافت می نماید.

احمد پور با اشاره به وجود شبکه گسترده شوراها و دهیاران در سطح روستاها و بخش ها، خواستار حمایت تمامی گروه های مرجع از جمله دهیاران، شوراها، امامان جمعه و جماعت ، بهورزان، معلمین مدارس و دیگر چهرهای دارای نفوذ محلی در ترویج خدمات صندوق شدند.

حسین خوش‌اقبال، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه سفرهای شهرستانی ما در راستای خدمت‌رسانی بیش از پیش به مردم استان کردستان است از شوراها به عنوان حلقه اتصال بین دولت و مردم یاد کرد و از جمله سیاست های اصلی استاندار، به مباحثی چون اهمیت دادن به جایگاه شوراها و استفاده از دیدگاه ها و  نظرات آن ها برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم شریف استان و شهرستان بیجار اشاره کرد.

در جریان این نشست احکام مستمری به  خانواده 3 نفر از مستمری بگیران  بازنشسته، ازکار افتاده و بازماندگان، توسط معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,172
  • 4,129,436
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©