درخواست مدیر صندوق استان مرکزی از کارگزاران برای افزایش بهره وری و رتبه برتر تلاش کنید

درخواست مدیر صندوق استان مرکزی از کارگزاران برای افزایش بهره وری و رتبه برتر تلاش کنید

طبق قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی، دولت ایران، کارفرمای کشاورزان، روستاییان و عشایر معین گردیده است بنابراین می طلبد روستائیان و عشایر از این فرصت ارزشمند بهره ببرند.


به گزارش روابط عمومی، در این همایش محمد صادق زهدی، مدیر صندوق استان مرکزی با تبیین نحوه محاسبه نرخ ماندگاری بیمه شدگان از کارگزاران خواست محاسبات فوق را در خصوص کارگزاری مربوطه انجام داده و برای همایش آینده ارائه کنند.

زهدی با تشریح ابعاد و نحوه پیاده سازی دستورالعمل شماره 7 کارگزاری­ها در خصوص نحوه نظارت، کنترل و ارزیابی عملکرد کارگزاران توضیحات مفصلی بیان کرد و در توصیه به کارگزاران گفت: در بهبود عملکرد و افزایش بهره وری تلاش کنید تا ضمن کسب توفیق در ارزیابی ها، موفق به اخذ رتبه کارگزار برتر ملی شوید.

او همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ماده 7 قانون ساختار نظام جامع رفاه بیان کرد: فصل دوم قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی به بیان اصول و سیاست های کلی نظام جامع تامین اجتماعی می­پردازد و ماده اول آن نیز به اصول و سیاست های مالی نظام جامع تامین اجتماعی اختصاص دارد. در بند الف این ماده، پایداری منابع مالی پیش بینی شده است و تامین منابع بخش بیمه ای با مشارکت کارفرما، بیمه شده و دولت یکی از موارد این بند است لذا متعاقب آن، دولت ایران، کارفرمای کشاورزان، روستائیان و عشایر معین گردیده است.

مدیر صندوق استان مرکزی، از کارگزاران خواست با تبیین این موضوع روستائیان را از این مهم مطلع کنند و از آنها بخواهند که از این فرصت ارزشمند بهره برداری کنند.

در ادامه کارشناسان صندوق استان با تشریح مباحث فنی در حوزه های نام نویسی، وصول حق بیمه و تعهدات قانونی  و اتوماسیون چارگون صندوق، توضیحات مبسوطی به کارگزاران  ارائه کردند.

 در بخش سوم برنامه، کارگزاران استان، گزارش عملکرد، تجربیات موفق و دیدگاه های خود را بیان کردند.

در بخش پایانی مراسم نیز به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,804
  • 4,129,068
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©