درخواست مدیر صندوق استان یزد از مسئولین امور مالی دهیاری ها به مراجعین خدمات صندوق را ارائه بدهید

درخواست مدیر صندوق استان یزد از مسئولین امور مالی دهیاری ها به مراجعین خدمات صندوق را ارائه بدهید

مدیر صندوق استان یزد درخواست کرد تا مسئولین امور مالی دهیاری ها به افرادی که به آنها مراجعه می کنند یا به نحوی با آنها در ارتباط هستند خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را ارائه دهند.


به گزارش روابط عمومی،‏ حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان یزد در جلسه آموزشی مسئولان مالی دهیاری‌های استان که در محل دفتر دهیاری روستای ملاباشی از توابع بخش مرکزی یزد برگزار شد حضور یافت.

حسن ابراهیمی ضمن تشریح و بیان مزایا و فواید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت در حال حاضر در استان یزد حدود 56 هزار نفر مشمول داریم که حدود 41% افراد مشمول به عضویت صندوق درآمده اند و هنوز طیف زیادی از افراد فاقد بیمه هستند و این ظرفیت در استان وجود دارد تا بتوان طیف زیادی از افراد فاقد بیمه را تحت پوشش قرار داد .

او همچنین درخواست کرد که کلیه مسئولین امور مالی دهیاری ها به افرادی که به آنها مراجعه می کنند یا به نحوی با آنها در ارتباط هستند خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را ارائه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,262
  • 4,129,526
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©