امام‌جمعه شهر قاضی: روستائیان را با خدمات دولت آشنا کنید

امام‌جمعه شهر قاضی: روستائیان را با خدمات دولت آشنا کنید

در حاشیه برگزاری جلسه تخصصی کارگزاران شهرستان‌های راز و جرگلان، مانه و سملقان، مدیر و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان شمالی با امام جمعه شهر قاضی دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط‌عمومی، در حاشیه جلسه تخصصی کارگزاران شهرستان‌های مانه و سملقان و راز و جرگلان که در شهر قاضی برگزار شد، مدیر استان خراسان شمالی، ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در استان و شهرستان مانه و سملقان، بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود جهت فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی تأکید کرد. غلامزاده استفاده از تریبون نمازجمعه برای فرهنگ‌سازی درباره بیمه، استفاده از ظرفیت خیرین منطقه جهت بیمه نمودن خانواده‌های کم‌بضاعت روستایی و راه‌اندازی میز خدمت در حاشیه مراسم نماز جمعه را خواستار شد.

حجت‌الاسلام مصطفی‌نژاد، امام جمعه شهر قاضی نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط صندوق در جهت ایجاد عدالت اجتماعی و رفع فقر و محرومیت در روستاهای کشور، خدمت‌رسانی به روستائیان و عشایر را یکی از اهداف و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد. ایشان بزرگ‌ترین مشکل و نارضایتی روستائیان منطقه را وجود نظام ارجاع بیمه سلامت روستایی دانست و خواستار رایزنی صندوق بیمه اجتماعی با مدیران بیمه سلامت به منظور تسهیل ارائه خدمات درمانی به روستائیان و عشایر شد. حجت‌الاسلام مصطفی‌نژاد تبلیغات هدفمند و مستمر در جامعه هدف، آشنایی بیشتر روستائیان با مزایا و ویژگی‌های بیمه اجتماعی و همکاری دستگاه‌های اجرایی در  پوشش حداکثری بیمه اجتماعی را رمز موفقیت صندوق خواند و گفت: آمادگی داریم مکانی را جهت برپایی میز خدمت در اختیار شما قرار دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©