جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی بخش زرقان در شیراز برگزار شد

جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی بخش زرقان در شیراز برگزار شد

با حضور مدیر صندوق استان فارس، بخشدار زرقان، روسای ادارات جهاد کشاورزی، تعاون روستایی، تامین اجتماعی، شهرداری ها، شوراها و دهیاران و کارگزاران بخش در مورخ 26/10/97 در سالن جلسات شهرداری زرقان جلسات ستاد راهبردی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس در جلسه ستاد راهبردی با اشاره به نظام رفاهی توسعه در قرن بیستم در بریتانیا  گفت :باید در راستای سیاست های حمایت اجتماعی خدمات و مزایای صندوق را به اطلاع تمامی روستائیان و عشایر رساند تا  آینده این عزیزان با حفظ کرامت انسانی تامین شود.

سپس کمالی با تشریح تاریخچه صندوق به بیان خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی و نحوه ثبت نام  پرداخت و در ادامه  کارگزارن فعال در شهرستان را معرفی کرد .

همچنین رحیمی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را  فرصتی ارزشمند دانست  که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تمامی دهیاران و شوراها را ملزم به ارائه گزارش آمار جذب ماهیانه به بخشداری کرد و از تمامی دهیاران خواست تا با همت جدی آمار جذب بخش زرقان را تا پایان سال 97 به بیش از 50 درصد برسانند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©