مدیر صندوق استان خراسان جنوبی 6 هزار 150 نفر در بیرجند تحت پوشش صندوق بیمه قرار دارند

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی 6 هزار 150 نفر در بیرجند تحت پوشش صندوق بیمه قرار دارند

شهرستان بیرجند در زمینه تعداد بیمه شدگان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر رتبه هشتم را دارد.


به گزارش روابط عمومی، همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی با حضور ابوالفضل فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی و کارگزاران، در محل سالن جلسات فرمانداری بیرجند برگزار شد.

مدیر استان خراسان جنوبی در ابتدا اشاره کرد شهرستان بیرجند با 4 کارگزاری فعال، دارای 52 درصد میزان جذب بیمه شده جدید از سهمیه تکلیفی ابلاغی سال 97 است که بالاترین میزان جذب در استان را داراست.

او در ادامه با بیان اینکه نیاز به ایجاد تعاملات بین دفتر امور روستایی استانداری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر وجود دارد، افزود: برای بررسی مسائل و مشکلات در حوزه های کارگزاران و دهیاران چنین تعاملی ضروری است.

ابوالفضل فرج زاده همچنین گفت: ارتقاء بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر  نیاز به کارگروه دارد و یک نهاد به تنهایی نمی تواند پاسخگو باشد در این راستا امیدواریم در دو ماه آینده تا پایان سال ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی استانی برگزار شود.

رتبه ی هشتم  شهرستان برجند در زمینه درصد جذب  بیمه شدگان صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی افزود: در هر شهرستان یک کارگزار به عنوان کارگزار ویژه وجود دارد که مسئول پیگیری تشکیل ستاد راهبردی در آن شهرستان است و هر سال حداقل یک بار باید این ستاد در هر شهرستان برگزار شود. 

فرج زاده از رتبه هشتم شهرستان بیرجند در زمینه تعداد بیمه شدگان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خبر داد و ادامه داد: تا کنون در 4 شهرستان بیرجند، خوسف، بشرویه و سربیشه ستاد راهبردی برگزار شده است.

او همچنین با بیان اینکه کارگزاری 60052 بیرجند در زمینه میزان نرخ وفاداری بیمه شدگان رتبه ممتاز استان را کسب کرده است که جای تقدیر و تشکر  دارد گفت: بر اساس شاخص ها در زمینه استفاده کارگزاران از اتوماسیون چارگون استان رتبه 2 در سطح کشور را دارد.

او  افزود: 94 درصد کارگزاران استان از این اتوماسیون اداری استفاده می کنند و این در حالی است که در استان هایی با تعداد کارگزاری بالا میزان استفاده بسیار پایین است.

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی همچنین از افزایش ارتقاء درصد جذب شهرستان بیرجند در زمینه ی میزان پوشش بیمه ای خبر داد و در ادامه مدیران کارگزاری های برتر صحبت کردند

مدیر کارگزاری ویژه شهرستان بیرجند ( کارگزاری 60019) با بیان اینکه در سال97  با توجه به  برنامه ریزی هایی صورت گرفته در زمینه بازدید ها و ده گردی ها تلاش های زیادی برای افزایش ارائه خدمات به بیمه شدگان در شهرستان بیرجند صورت گرفته است گفت: این خدمات باعث شده است رتبه این شهرستان در زمینه پوشش بیمه ای به رتبه ی 8 ارتقاء پیدا کند.

وی با تاکید بر ایجاد اشتغال برای زنان افزود: در شهرستان بیرجند 40 کارگاه برای اشتغال زنان ایجاد شده است که به طور متوسط در هر کدام 10 نفر مشغول به کار هستند. در زمینه های نحوه بسته بندی و ورود به بازار و نمایشگاه ها هم اقدامات خوبی صورت گرفته است که ثمره آن افزایش تعداد بیمه شدگان بوده و امیدواریم با ادامه دادن این روند جمعیت بیش تری از بیمه شدگان را در آینده شاهد باشیم.

نیازی نماینده دفتر امور روستایی استانداری نیز خواستار بازدید از کارگاه های اشتغال زایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شد و در خصوص همکاری با این نهاد افزود:در صورت مکاتبه نهایت همکاری را خواهیم داشت.

خانم زرنگ سرپرست کارگزاری 60052 بیرجند در زمینه نرخ وفادرای بیمه شدگان این نهاد صحبت کرد و گفت: کارگزاران باید دارای اطلاعات کافی برای ارائه به بیمه شدگان باشند و علاوه بر این باید با بیمه شدگان ارتباط سازنده ای برقرار کنند تا اعتماد بیمه شده جلب شود.

او ادامه داد: این روند باعث خواهد شد که بیمه شده علاوه بر تمدید بیمه ای، بیمه شدگان جدیدی را نیز معرفی کند.

در پایان همایش از کارگزاران ویژه شهرستانهای بیرجند، بشرویه، خوسف و سربیشه که موفق به برگزاری تشکیل ستاد راهبردی شهرستانی شده بودند تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 766
  • 4,128,030
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©