مدیر صندوق استان یزد بیمه شدگان بالای 40 سال به زیارت مشهد مقدس می روند

مدیر صندوق استان یزد بیمه شدگان بالای 40 سال به زیارت مشهد مقدس می روند

هشتمین نشست هم اندیشی کارگزاران صندوق استان یزد در محل تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در نشست هم اندیشی کارگزاران صندوق استان یزد مطالبی در زمینه دستورالعمل های ارسالی از ستاد مرکز در زمینه نحوه نقل و انتقال بازنشستگی حق بیمه بیمه شدگان از سایر صندوق های بیمه اجتماعی به این صندوق ارائه شد.

 حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد با بیان اینکه امکان انتقال سوابق بیمه ای بیمه شدگان از تامین اجتماعی به صندوق بیمه فراهم شده و در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد گفت: در حال حاضر تعداد 30 کارگزار این صندوق در استان آماده ارائه خدمات بیمه ای هستند.

او در بخشی دیگر سخنان خود به هماهنگی های به عمل آمده با نمایندگی آستان قدس رضوی در استان، اشاره کرد و گفت:  بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارگزارانی که سن آنها بالای 40 سال است و حداقل 10 سال است که به مشهد مقدس نرفته اند در آینده نزدیک با همکاری این نمایندگی به زیارت حضرت امام رضا(ع) مشرف می شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,681
  • 4,142,154
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©