نقل سوابق بیمه شدگان استان مرکزی تسهیل شد

نقل سوابق بیمه شدگان استان مرکزی تسهیل شد

در راستای اجرایی کردن ماده 5 آئین‌نامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مدیر صندوق استان مرکزی با مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان مرکزی در دفتر مدیرکل تامین اجتماعی استان حضور یافت و در خصوص نحوه و تسهیل شرایط نقل سوابق پرداخت حق بیمه بیمه­شدگان به مذاکره پرداخت.

در این نشست محمدصادق زهدی گهرپور به تشریح تفاهم نامه های منعقده صندوق با مرکز ملی فرش ایران و سازمان صنایع دستی نیز پرداخت و از مدیر کل تامین اجتماعی خواست که قالیبافان و فعالان صنایع دستی که قطع ارتباط بیمه ای شده اند را به همراه سوابق تامین اجتماعی جهت نام نویسی به صندوق استان معرفی شوند.

در این دیدار همچنین محمدرضا بید هندی، مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی تاکید کرد با بیمه شدگانی که متقاضی انتقال سوابق از این سازمان به صندوق باشند نهایت مساعدت را خواهند کرد.

محمدرضا بید هندی افزود قالیبافان و فعالان صنایع دستی منفک شده به صندوق استان معرفی خواهند شد تا از چتر پوشش بیمه های اجتماعی محروم نباشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 461
  • 4,125,851
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©