استقبال آستان قدس رضوی از طرح بیمه روستائیان کم درآمد

استقبال آستان قدس رضوی از طرح بیمه روستائیان کم درآمد

معاون امداد مستضعفین آستان قدس رضوی ضمن استقبال از گزارش مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان رضوی در خصوص اهداف و برنامه‌های صندوق در جهت کاهش فقر توام با کرامت و منزلت روستائیان، از همکاری همه‌جانبه آستان قدس رضوی با صندوق بیمه اجتماعی به منظور تحقق اهداف مشترک خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، کاظمی مدیر خراسان رضوی در جلسه با خاکساری معاون محترم امداد مستضعفین آستان قدس رضوی، درباره اهداف و ماموریت‌های صندوق گفت: برقراری نظام بیمه ای برای آحاد جامعه یکی از راهکارهای اصلی در رفع فقر و تحقق عدالت اجتماعی است و ما افتخار داریم که موظفیم قشر مولد، زحمتکش و کم توقع روستائیان و عشایر را تحت پوشش بیمه اجتماعی درآوریم تا در صورت بازنشستگی یا خدای ناکرده ازکارافتادگی و فوت، افراد تحت تکفل آنان دغدغه کمتری داشته باشند. کاظمی خواستار استفاده از ظرفیت کم‌نظیر آستان قدس رضوی در جهت پوشش سراسری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کم‌درآمد و ضعیف استان شد و ادامه داد: با توجه به رویکرد جدید آستان در فقرزدایی، پیشنهاد می کنیم ارائه بیمه اجتماعی به عنوان یک ابزار کارآمد در دستور کار آستان قرار گیرد. 
در ادامه این دیدار، معاون امداد مستضعفین آستان قدس رضوی نیز در سخنانی، به تجلیل از خدمات ارزنده صندوق پرداخت و گفت: معاونت امداد مستضعفین آستان قدس رضوی اهداف و برنامه های مدونی در جهت حمایت از محرومین در حوزه های مسکن، سلامت و بهداشت، اشتغال و کارآفرینی، ازدواج و کمک به نیازمندان در دست اجرا دارد.
خاکساری افزود: می‌توان در حوزه کمک به نیازمندان با هدایت بخشی از این کمک‌ها به سمت ارائه بیمه ای اجتماعی به نیازمندان و کشاورزان و روستائیام کم‌درآمد، دغدغه معیشتی آینده این عزیزان را رفع نمود.
در پایان این دیدار مقرر شد با برگزاری جلسات کارشناسی، پیش‌نویس یک تفاهم‌نامه با هدف گسترش همکاری‌های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و آستان قدس رضوی تهیه و تنظیم شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,467
  • 3,901,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©