امام جمعه شهرستان طالقان: تریبون های مساجد و نماز جمعه آماده همراهی با صندوق هستند

امام جمعه شهرستان طالقان: تریبون های مساجد و نماز جمعه آماده همراهی با صندوق هستند

هادی بشیری، مدیر صندوق استان البرز در دیدار با حجت الاسلام حسینی، امام جمعه شهرستان طالقان از برپایی میز خدمت در تمامی مصلی های شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان با اعلام این خبر گفت: تمامی ساکنین شهرستان طالقان از جمله روستائیان، عشایر،کشاورزان، مشاغل مرتبط با قالی بافی و زنبورداران، هنرمندان صنایع دستی و هنرهای ستنی، شاغلین فصلی و ساکنین شهر طالقان به عنوان مشمولین صندوق می توانند با عضویت در صندوق از مزایای بیمه های اجتماعی بهره مند شوند و در این راستا صندوق آماده است با استقرار میز خدمت در مساجد، مصلی و نماز جمعه ضمن اطلاع رسانی افراد واجد شرایط را بیمه کند.

او همچنین با تشریح شرایط و مزایای عضویت در صندوق گفت: در حال حاضر 700 خانوار روستایی شهرستان بیمه شده صندوق هستند که 7 خانوار آنها به علت بازنشستگی، ازکارافتادگی یا فوت سرپرست خانوار مستمری بگیر صندوق هستند.

او افزود: تمامی ساکنین شهرستان طالقان که فاقد پوشش بیمه اجتماعی اجباری هستند می توانند با پرداخت ماهیانه حداقل 20 هزار تومان و حداکثر 45 هزار تومان بیمه اجتماعی شوند.   

حجت الاسلام حسینی، امام جمعه طالقان نیز ضمن مفید دانستن بیمه برای افراد فاقد پوشش اظهار داشت: خدمات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی باید برای مردم تشریح شود تا آنها بتوانند با بهره گیری از این خدمات زندگی همراه با منزلت و کرامت انسانی داشته باشند.

او افزود: تریبون های مساجد و نماز جمعه این آمادگی را دارند تا این خدمات برای مردم اطلاع رسانی شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©