ستاد راهبردی شهرستان کهنوج در استان کرمان برگزار شد

ستاد راهبردی شهرستان کهنوج در استان کرمان برگزار شد

جلسه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهنوج با حضور مدیر صندوق استان کرمان، فرماندار کهنوج، معاونین فرماندار، بخشداران و تعدادی از دهیاران، مدیران کارگزاری بیمه روستاییان و عشایر کهنوج و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری کهنوج برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، میرجعفری با اشاره به اینکه ما درحال حاضر هر خانواده را با پرداخت هر ماه 20 هزارتومان و حداکثر 45 هزارتومان بیمه می کنیم گفت: تعهدات بیمه روستائیان و عشایر همچون تامین اجتماعی برای بیمه شدگان اختیاری شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت سرپرست خانوار می شود.

او با اشاره به اینکه این بیمه یک فرصت طلایی برای کسانی است که یا در شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت زندگی می کنند یا از خانواده های  روستائی و عشایر هستند و تحت پوشش بیمه ای قرار نگرفته اند گفت: 40درصد جمعیت استان را روستائیان و عشایر تشکیل می دهند و هنوز 120 هزار خانوار در استان کرمان به دلایل مختلف نتوانسته اند تحت پوشش بیمه ای قرار بگیرند.

او با اشاره به اینکه در این راستا  ستاد راهبردی وزارت کشور در استان و شهرستان ها فعال شده گفت: درقالب این ستاد راهبردی پیگیر چالش های موجود هستیم و مشکلات بیمه شدگان رصد می شود.

او همچنین خواستار اطلاع رسانی و توجیه مردم درخصوص مزایای این بیمه اجتماعی شد.

در ادامه  جلسه فرماندار کهنوج دستور داد تا بخشداران و دهیاران از تمامی ظرفیت های موجود جهت جذب صددرصدی جامعه هدف نهایت استفاده را بکنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©