مدیر صندوق بازنشستگی کشوری: خدمات بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کم نظیر است

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری: خدمات بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کم نظیر است

در راستای اجرایی کردن ماده 5 آئین‌نامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مدیر صندوق استان مرکزی با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری، در خصوص نحوه و چگونگی تسهیل شرایط نقل سوابق پرداختی حق بیمه بیمه­شدگان صندوق به گفتگو پرداخت.

در این دیدار محمد صادق زهدی به تشریح و تبیین اهداف صندوق، نحوه ارائه خدمات و مزایای عضویت در صندوق پرداخت و از جلالی خواست بروشورهای صندوق را در اختیار افرادی که از شهرهای کوچک به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه می کنند قرار دهند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خدمات صندوق را کم نظیر توصیف کرد و مزایای صندوق را در مقایسه با سایر صندق ها بسیار ارزشمند قلمداد کرد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در این دیدار تاکید کرد با بیمه شدگانی که متقاضی انتقال سوابق از آن سازمان به صندوق باشند نهایت مساعدت را خواهند کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©