معاون فرماندار کرمان: برای عضویت روستائیان در صندوق باید همکاری همه جانبه داشته باشیم

معاون فرماندار کرمان: برای عضویت روستائیان در صندوق باید همکاری همه جانبه داشته باشیم

معاون فرماندار کرمان هدف از تشکیل جلسه راهبردی را تحت پوشش قرار دادن افراد آسیب پذیر جامعه روستایی دانست و خواستار همکاری همه جانبه دهیاران برای عضویت مردم روستا در صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر شدند.


به گزارش روابط عمومی، اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان کرمان مطابق ابلاغ معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم در محل سالن جلسات فرمانداری با حضور معاون فرماندار، مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر استان، بخشداران، دهیاران، رییس شورای اسلامی، اداره کل بیمه سلامت، بهزیستی و کارگزاران صندوق بیمه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون فرماندار کرمان به کلیات جلسه اشاره کرد و هدف از تشکیل این جلسه راهبردی را تحت پوشش قراردادن افراد آسیب پذیر جامعه روستایی دانست و خواستار همکاری همه جانبه دهیاران برای عضویت مردم روستا در صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر شدند.

در ادامه جلسه محمد میرجعفری، مدیر صندوق استان کرمان  به بیان ضرورت و اهمیت موضوع بیمه های اجتماعی و نقش آنها در معیشت و رفاه خانوارها پرداخت و گفت: پرداخت 70درصدی حق بیمه سالیانه کشاورزان، روستائیان و عشایر توسط دولت به عنوان کارفرما بیانگر اهمیت و جایگاه ویژه جامعه هدف صندوق نزد حاکمیت است.

او همچنین یکی از راهکارهای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را بحث اشتغال و بیمه عنوان کرد و محقق شدن این امر را نیازمند اطلاع رسانی،فرهنگ سازی و اعتماد سازی و اجرای صحیح ودقیق تفاهم نامه های کشوری و استانی توسط اعضاء ستاد دانست و در ادامه گفت امید است بخشداران، دهیاران، شوراها و دستگاه­های مرتبط با جامعه هدف صندوق تلاش مضاعفی داشته باشند تا بتوانیم خدمت مناسبی به جامعه هدف ارائه دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,128
  • 4,129,392
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©