بخشدار و دهیاران بخش ارم در استان بوشهر: برای جذب بیشتر بیمه شدگان صندوق بیمه را همراهی می کنیم

بخشدار و دهیاران بخش ارم در استان بوشهر: برای جذب بیشتر بیمه شدگان صندوق بیمه را همراهی می کنیم

دستور بخشدار به دهیاران جهت پوشش 100 درصدی افراد مشمول روستائیان و عشایر بخش ارم در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر.


به گزارش روابط‌عمومی، ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر  با حضور بخشدار و دهیاران  بخش ارم در بخشداری تنگ ارم به میزبانی بخشداری تنگ ارم واقع در شهرستان دشتستان برگزار شد.

 در این جلسه که با حضور بخشدار، مدیر بیمه روستائیان و عشایر، دهیاران و رئیس شوراهای بخش تنگ ارم برگزار شد، رئیس شورا و بخشدار به دهیاران برای پوشش 100 درصدی روستائیان و عشایر تاکید کردند.

همچنین در این جلسه بخشدار به دهیاران برای تبلیغات بیمه روستائیان و عشایر و عضویت کشاورزان، روستائیان و عشایر قول همکاری داد؛ سپس کیانوش کازرونی مدیر استان از بخشدار و دهیاران برای همکاری هر چه بیشتر با کارگزار بخش تنگ ارم جهت جذب برای بیمه درخواست همکاری کرد که مورد استقبال دهیاران و بخشدار قرار گرفت.

بخشدار نیز مکانی را در اختیار کارگزار صندوق بیمه قرار داد تا در طول هفته به مدت دو روز به بخشداری رفته و عملیات مربوط به نامنویسی بیمه شدگان را دفتر بخشداری انجام دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 252
  • 3,888,507
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©