تا پایان دی ماه بیمه شدگان جدید صندوق از مرز 100 هزار نفر گذشتند

تا پایان دی ماه بیمه شدگان جدید صندوق از مرز 100 هزار نفر گذشتند

با تلاش و پیگیری های صورت گرفته، تا پایان دی ماه سال جاری، بیش از 100 هزار نفر به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درآمدند و تحت پوشش خدمات این صندوق قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی، سیاست جذب حداکثری مخاطبان در ابتدای سال به مدیریت های استانی و کارگزاری های صندوق ابلاغ شد و با تلاش مدیران، کارشناسان و کارگزاران، تعداد ثبت نام‌های جدید از مرز 100 هزار نفر گذشت.

کارشناسان معتقدند با توجه به اختیاری بودن بیمه اجتماعی روستائیان، این حجم از ثبت نام در شرایط رکود اقتصادی و افزایش نااطمینانی از آینده، یک رکورد قابل توجه محسوب می شود.

محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، پیش‌تر با ارسال نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رسیدن میزان جذب جدید سال 97 به یک‌صد هزار نفر را به عنوان یکی از برنامه‌های صد روزه صندوق وعده داده بود.

واعظ‌مهدوی با ارسال نامه دیگری به محمد شریعتمداری، از تحقق این وعده خبر داده و آورده است: «با عنایت پروردگار متعال و تلاش مجدانه و شبانه‌روزی تمامی همکاران ستادی، استانی و کارگزاران در 31 استان کشور، مهم ترین و تاثیرگذارترین برنامه صندوق یعنی افزایش تعداد بیمه‌شدگان جدید صندوق در سال 1397 و رساندن آن به 100 هزار خانوار در 100 روز آینده، در هفتادوسومین روز این برنامه، به تحقق پیوست.»

واعظ‌مهدوی با قدردانی از وزیر رفاه بابت تدوین برنامه 100 روزه، تحقق هدف و رسیدن مجموع بیمه‌شدگان صندوق به 1 میلیون 750 هزار نفر را به فال نیک گرفته و نوشته است: «با انگیزه و توان بیشتری در راستای تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و اجرایی نمودن اصل 29 قانون اساسی یعنی پوشش تمامی خانوارهای روستایی و عشایری گام برمی‌داریم.»

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در نامه خود به شریعتمداری، با اشاره به تاثیر تبلیغات بر فرایند جذب روستائیان و عشایر، پیشنهاد کرده وزیر رفاه با حضور در روستای مرزن‌کلاته گرگان، حکم 100 هزارمین بیمه شده جدید امسال را شخصا اهدا کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©