مدیر صندوق استان یزد صندوق به سامانه استعلام ارتباط بیمه ای تامین اجتماعی متصل شد

مدیر صندوق استان یزد صندوق به سامانه استعلام ارتباط بیمه ای تامین اجتماعی متصل شد

مدیر صندوق استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیمه تامین اجتماعی استان به منظور بهره برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه ای خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق بیمه استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این صندوق با بیمه تامین اجتماعی استان به منظور بهره برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه ای خبر داد و گفت: این تفاهم در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان به امضا رسیده است.

حسن ابراهیمی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی استان افزود: همکاری و مشارکت بین این 2 دستگاه، تسهیل در برقراری مستمری متقاضیان و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از دیگر اهداف تفاهم نامه مورد اشاره است.

او همچنی گفت: با انعقاد این تفاهم نامه دسترسی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان به سامانه استعلام ارتباط بیمه ای تامین اجتماعی برقرار و امکان استعلام در خصوص مستمری بگیر بودن یا نبودن افراد مهیا می شود.
تفاهم نامه یاد شده بین محمد صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان و حسن ابراهیمی مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان به امضا رسید.

این تفاهم در قالب 5 ماده و 2 نسخه منعقد شده است.

همچنین در این مراسم در خصوص نقل و انتقال کسور بازنشستگی از سازمان تامین اجتماعی به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©