معاون امور بیمه ای تامین اجتماعی استان یزد: برای هرگونه همکاری درخصوص پوشش افراد فاقد بیمه آماده ایم

معاون امور بیمه ای تامین اجتماعی استان یزد: برای هرگونه همکاری درخصوص پوشش افراد فاقد بیمه آماده ایم

معاون امور بیمه ای تامین اجتماعی استان یزد برای هرگونه همکاری درخصوص هدایت افراد فاقد بیمه که مشمول تامین اجتماعی نبوده به سمت صندوق بیمه روستائیان اعلام آمادگی کرد.


به گزارش روابط عمومی، حسن ابراهیمی در دیدار با معاون امور بیمه ای تامین اجتماعی استان با بیان اینکه ارائه خدمات بیمه ای صندوق موجب رضایتمندی افراد زیرمجموعه شده است گفت: درحال حاضر شاهد این هستیم که بسیاری از افرادی که سال ها مستمری آنها برقرار نشده بود، اکنون مستمری دریافت می کنند و از خدمات آن بهره مند شده اند.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و سازمان تامین اجتماعی دو سازمان بیمه گر هستند که در کنار یکدیگر می توانند خدمات بیمه ای متنوع به شهروندان ارائه کنند.

او همچنین با توضیح اینکه نباید نگاه رقابتی به یکدیگر داشته باشیم بلکه باید با تعامل در کنار یکدیگر جهت ارائه خدمات خوب و مطلوب به افراد تلاش کرد، افزود: همچنین باید بر اساس وظیفه انسانی نسبت به معرفی خدمات بیمه ای سازمان های بیمه گر به متقاضیان اقدام کنیم و آنها را راهنمایی کرد و رفتار و علایق شخصی نباید موجب متضرر شدن متقاضیان شود .

معاون امور بیمه ای تامین اجتماعی استان، خدمات صندوق بیمه روستائیان را خوب ارزیابی کرد و افزود : این صندوق فرصت خوبی در کنار تامین اجتماعی در راستای خدمت رسانی به آحاد جامعه است و چند سالی است تلاش مضاعفی در زمینه معرفی این بیمه در استان صورت گرفته و این سازمان آماده هرگونه همکاری در خصوص پوشش حداکثری افراد فاقد بیمه در جامعه است.

تشکری بافقی خاطر نشان کرد: باید در جهت پیشبرد اهداف هر دو سازمان تلاش کرد و براساس نظرات و رفتارهای شخصی کاری نکنیم که موجبات بی اعتمادی افراد شود و آن بیمه ای که برای فرد متقاضی سودمند است را راهنمایی کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©