ذوالنور نماینده مجلس شورای اسلامی در شرایط سخت تحریم ها، روستائیان بار کشور را بدوش می کشند

ذوالنور نماینده مجلس شورای اسلامی در شرایط سخت تحریم ها، روستائیان بار کشور را بدوش می کشند

پیگیری موارد پیشنهادی صندوق در لایحه بودجه 98 و حضور مدیر صندوق در جلسات روستایی نماینده مجلس شورای اسلامی استان قم در نشست با حجت الاسلام ذوالنور مطرح شد.


به گزارش روابط عمومی، در این دیدار ذوالنور نماینده مجلس بر حمایت از قشر روستایی تاکید کرد و گفت: اگر دور کشور را دیوار های تحریم بگیرد این قشر روستایی است که بار هزینه کشور را بدوش خواهد کشید. بنابر این وظیفه همه ماست که برای این قشر زحمت کش و ضعیف جامعه خدمت رسانی مضاعف داشته باشیم که جدا از وظیفه دارای ثوابی دوچندان خواهد بود.

ذوالنور همچنین در مورد پیشنهادات صندوق در لایحه بودجه 98 کشور را مثبت ارزیابی کرده و قول پیگیری آن با دیگر نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس را داد.

در این جلسه علی رحیمی، مدیر صندوق استان قم گزارشی از عملکرد صندوق به نماینده استان ارائه کرد و سپس پیشنهادات صندوق در لایحه بودجه 98 را تشریح کرد همچنین از ایشان خواست تا در جلسات و مراسمی که با روستائیان دارند این مدیریت نیز حضور داشته باشد که مورد استقبال وی قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 577
  • 3,888,832
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©