مدیر صندوق استان کرمانشاه بازنشستگی روستائیان و عشایر نقطه قوت تاریخ نظام است

مدیر صندوق استان کرمانشاه بازنشستگی روستائیان و عشایر نقطه قوت تاریخ نظام است

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، سجاد طاهری، مدیر صندوق استان کرمانشاه با حضور در برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی به تشریح خدمات نظام در حوزه بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی، با دعوت صداوسیمای مرکز کرمانشاه و به منظور تشریح وتبیین دستاوردهای نظام و خدمات ارائه شده توسط دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه، سجاد طاهری مدیر صندوق استان کرمانشاه، با حضور در برنامه زنده رادیویی که به صورت هم زمان از سیمای استانی نیز در حال پخش بود حاضر شد و به تشریح خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پرداخت.

سجاد طاهری در این گفتگوی زنده تلویزیونی و رادیویی خدمات ارائه شده توسط صندوق و تحقق آرزوی بازنشستگی روستائیان و عشایر کشور را نقطه عطف دستاوردها و توفیقات نظام در خدمت رسانی به اقشار مولد، زحمتکش، مهم و تاثیرگذار در اقتصاد و تولید کشور دانست.

طاهری دراین برنامه پاسخگوی سوالات و تماس های مردم استان کرمانشاه نیز بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©