مدیر صندوق استان کهگیلویه و بویراحمدبرای عملکرد بهتر، کارگزاران با مدیران تعامل بیشتری داشته باشند

مدیر صندوق استان کهگیلویه و بویراحمدبرای عملکرد بهتر، کارگزاران با مدیران تعامل بیشتری داشته باشند

ششمین همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، عیسی کریمی، مدیرصندوق استان کهگیلویه و بویراحمد در این همایش با بیان اینکه در راستای برگزاری جلسات ماهیانه با کارگزاران تا پایان سال 1397، جلسه ای با حضور کارشناسان و کارگزاران صندوق در استان برگزار خواهیم کرد گفت: هدف از برگزاری این جلسه ارتقاء دانش و مهارت کارگزاران در انجام امور اجرایی و تسلط بر اهداف و ماموریت های صندوق و همچنین پاسخ به نیازهایی است که افراد در ارتباط با حرفه خود پیوسته با آن روبرو می شوند.

عیسی کریمی با ارائه گزارش عملکرد و آمار بیمه شدگان این صندوق در استان و شیوه تعامل با دستگاه ها خواستار همکاری و تلاش هر چه بهتر و بیشتر کارگزاران با مدیریت استان شد.

در این جلسه چگونگی نحوه کار با سامانه چارگون و همچنین اسکن و ثبت مدارک بیمه شدگان ثبت نامی جدید در سامانه سبا به کارگزاران آموزش داده شد.

این جلسه مصوباتی داشت که می توان به مهمترین آنها از جمله ارسال گزارش عملکرد ماهیانه کارگزاران به استان و مکاتبه کارگزاران با استان از طریق سامانه چارگون و برگزاری جلسه ستاد راهبردی در هر شهرستان اشاره کرد. همچنین مصوب شد تا تاریخ برگزاری و هماهنگی حضور مدیر استان در این جلسات توسط کارگزار همان شهرستان صورت گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©