توسط معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون احکام مستمری بگیران شهرستان سقز اهدا شد

توسط معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون احکام مستمری بگیران شهرستان سقز اهدا شد

احکام مستمری بگیران شهرستان سقز توسط معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهدا شد.


به گزارش روابط عمومی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارتخانه به همراه مدیر کل امور استان ها و رئیس صندوق بازنشستگی کشوری کلنگ آغاز عملیات ساخت خانه امید در شهرستان های سنندج و سقز را زدند.

در جریان حضور میرهادی قره سید رومیانی در جمع بازنشستگان شهرستان سقز که با حضور مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس صندوق بازشستگی کشوری، استاندار کردستان، نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد احکام دو تن از مستمری بگیران بازنشسته صندوق اهدا شد.

میرهادی قره سید رومیانی در سخنرانی خود در این نشست اظهار داشت: در این وزارتخانه امکان رشد برای برادران اهل سنت در بخش های مختلف مدیریتی ایجاد و گام های زیادی برای این امر برداشته شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,540
  • 3,874,841
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©