فرماندار شهرستان نیر در جلسه مشترک با مدیر صندوق اردبیل: صندوق نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دارد

فرماندار شهرستان نیر در جلسه مشترک با مدیر صندوق اردبیل: صندوق نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دارد

فرماندار شهرستان نیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارای نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دانست که در سال های اخیر توانسته است نقش موثری ایفا کند.


به گزارش روابط عمومی، فرماندار شهرستان نیر در جلسه مشترک با مدیر صندوق استان اردبیل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارای نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دانست که در سال های اخیر توانسته است نقش خود را در جامعه هدف به صورت موثر ایفا کند.

ابراهیم امامی با بیان اینکه تمهیدات لازم را برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان فراهم می‌کنیم؛گفت: برای بهره‌مندی جامعه هدف از مزایای صندوق در شهرستان نیر به صورت جدی از برنامه‌های صندوق در شهرستان حمایت خواهیم کرد.

مدیر صندوق استان اردبیل نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صندوق در شهرستان نیر گفت: در حال حاضر 3095 نفر در شهرستان نیر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان هستند و این آمار مطلوبی برای شهرستان نیست و امیدواریم با همکاری فرمانداری، دهیاران و اعضای شورای روستاها شاهد تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی در شهرستان باشیم.

رضا عبداللهی با بیان اینکه سیاستگذاری صندوق در سطح کلان کشوری گسترش عدالت اجتماعی در جامعه است؛ تصریح کرد: جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی و ارتقای رفاه اجتماعی جامعه از اهداف اصلی صندوق است.

لازم به ذکر است ابراهیم امامی که اخیراً به عنوان فرماندار شهرستان نیر انتخاب شده است قبل از این فرماندار شهرستان‌های مشگین‌شهر و گرمی بود و در این شهرستان‌ها نیز همکاری بسیار خوبی با صندوق بیمه روستائیان داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©