فرماندار دره شهر اطلاع رسانی در خصوص مزایای بیمه را در اولویت قرار می دهیم

فرماندار دره شهر اطلاع رسانی در خصوص مزایای بیمه را در اولویت قرار می دهیم

فرماندار دره شهر تاکید کرد در شهرستان از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهد شد تا تمامی کشاورزان، روستاییان و عشایر از مزایای بیمه برخوردار شوند.


به گزارش روابط عمومی جلسه دیدار روح الله سرواندام مدیر صندوق استان ایلام با شفیع زاده فرماندارشهرستان دره شهر و معاونین ایشان در محل فرمانداری برگزار شد.

مدیر صندوق استان ایلام با اشاره به  پرداخت یارانه 70 درصدی دولت در حق بیمه روستائیان و عشایر عنوان کرد: تشکیل صندوق در سال 1383 برگ زرینی است بر افتخارات نظام و بایستی در استانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اطلاع رسانی کامل در تمامی سطوح   شاهد برخورداری تمامی قشر زحمتکش روستایی و عشایری از مزایای بیمه باشیم.

علی اکبر شفیع زاده فرماندار دره شهر درباره اهمیت بیمه در آرامش زندگی تمامی اقشار جامعه مطالبی عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی در خصوص مزایای بیمه باید در اولویت امور روستایی و عشایری قرار گیرد.

او در آخر تاکید کرد که در شهرستان از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهند کرد تا تمامی کشاورزان، روستاییان و عشایر از مزایای بیمه برخوردار شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 750
  • 4,128,014
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©