مدیر صندوق استان البرز سه ماه پایانی سال بهترین فرصت برای اطلاع رسانی است

مدیر صندوق استان البرز سه ماه پایانی سال بهترین فرصت برای اطلاع رسانی است

هادی بشیری، تاکید کرد با توجه به اینکه موعد تمدید اکثر بیمه شدگان در سه ماه پایانی سال است، تلاش بیشتری برای اطلاع رسانی در این خصوص داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی، هفتمین نشست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز با کارگزاران استان و  با  حضور مدیر صندوق، کارشناسان دفتر و کارگزاران استان و همچنین وثوقی رابط استان البرز در موسسه تاک، در دفتر مدیریت استان برگزار شد.

در این نشست هادی بشیری، مدیر صندوق استان البرز به تشریح  عملکرد یک ماه گذشته کارگزاری ها پرداخت و تاکید کرد با توجه به اینکه موعد تمدید اکثر بیمه شدگان در سه ماه  پایانی سال است، تلاش بیشتری برای اطلاع رسانی در این خصوص داشته باشند.

او در ادامه  افزود: کارگزارانی که از  سهمیه تکلیفی خود فاصله دارند با همت بیشتر نسبت به جبران آن اقدام کنند.

مدیر صندوق استان البرز  با اشاره به جمعیت ساکن در شهرهای زیر بیست هزار نفر استان گفت: برنامه مدیریت استان در ماه های پایانی سال بر جذب مشمولین ساکن در این شهرها تمرکز داردکه در این راستا جلسات متعددی با متولیان این شهر ها از قبیل دفتر امور شهری،  ائمه  جمعه، شهرداران و شوراهای شهر برگزار شد تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوان نسبت به عضویت ساکنین اقدام کرد.

بشیری همچنین با تشریح تفاهم نامه صندوق با موسسه تاک گفت: همکاری دوجانبه صندوق و موسسه تاک می تواند با ایجاد اشتغال خرد به افزایش سطح رفاه روستائیان منجر شود.

در ادامه وثوقی رابط استان البرز در موسسه تاک به تشریح خدمات و شرایط این موسسه پرداخت و گفت: با ارایه تسهیلات به گروه های 15 الی 20 نفره متشکل از روستائیان، زمینه اشتغال زایی در روستاها را فراهم خواهیم کرد . او همچنین افزود: افرادی که مشمول دریافت تسهیلات از این موسسه  می شوند به صندوق معرفی خواهند شد و این موسسه افراد مشمول را در پرداخت حق بیمه خود به صندوق یاری خواهد کرد.

در پایان احمدی کارشناس دفتر مدیریت استان  با آموزش و تبیین  دستورالعمل های  یک ماه گذشته به سوالات فنی و اجرایی کارگزاران پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,051
  • 3,874,352
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©